Дрвен воз - фарма
  • Дрвен воз - фарма
  • Дрвен воз - фарма

Дрвен воз - фарма

650 MKD800 MKD
без ДДВ: 551 MKD
Шифра на производ: 13285
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Забавен дрвен воз - фарма изработен од квалитетно дрво и нетоксични бои. Возот е составен од локомотива и два вагони кои може да бидат поврзани или да се игра одделно. Дополнително возот е сортер, фигурите - фармерот и животните може да се разместуваат со што се подобрува координацијата и моториката кај децата.

Димензија: 38 х 8 х 11см

Производот е препорачан за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: drven, voz, farma

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2018. UKION SHOPS