Дрвен сортер
  • Дрвен сортер

Дрвен сортер

400 MKD490 MKD
без ДДВ: 339 MKD
Шифра на производ: 13286
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Забавен сортер изработен од квалитетно дрво и нетоксични бои, одлична можност за учење на бои и форми како и подобрување на координацијата и моториката кај децата.

Димензија: 25 х 12 х 8см

Производот е препорачан за деца над 18 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: sorter, drven

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS