Дрвен сет со животни
  • Дрвен сет со животни
  • Дрвен сет со животни

Дрвен сет со животни

250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Шифра на производ: 25987
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Дрвен сет со подлога и 12 дрвени животни со кои Вашите малечки ќе може да ги учат животните, боите и да ги редат на подлогата. 

Димензија на подлогата: 30х22см, димензија на дрвените животни: 5х3см. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: drven, set, zivotni

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS