Дрвен лавиринт
  • Дрвен лавиринт
  • Дрвен лавиринт
  • Дрвен лавиринт

Дрвен лавиринт

550 MKD700 MKD
без ДДВ: 466 MKD
Шифра на производ: 45710
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Прекрасна едукативна играчка изработена од дрво, им помага на малите дечиња да ја подобрат координацијата, моториката на рацете, како и да ги научат и разликуваат боите.

Производот се препорачува за деца над 2 години

Димензија на производот: 23х17х18см.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: drven lavirint

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS