Забавна игра - Jumping squirrel
  • Забавна игра - Jumping squirrel
  • Забавна игра - Jumping squirrel

Забавна игра - Jumping squirrel

420 MKD
без ДДВ: 356 MKD
Шифра на производ: 27918
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Забавна игра со верверичка што скока. Играта може да ја играат 2 - 4 играчи. Желадите се распределуваат помеѓу играчите, се мести верверичката во дрвото и играта започнува, секој играч внесува по еден желад во дрвото. Играта продолжува до моментот кога при внесување на желадот во дрвото, верверичката скока од дрвото. Тој играч што ќе го предизвика скокањето на верверичката е победник во играта.

Играта е препорачува за деца над 4 години.

Димензија на производот: 20.5х20.5х24см

Димензија на пакување: 19х18х27см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS