Забавна игра - Jumping monkeys
  • Забавна игра - Jumping monkeys
  • Забавна игра - Jumping monkeys

Забавна игра - Jumping monkeys

350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Шифра на производ: 9812
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Забавна игра со мајмунчиња која може да ја играат 4 играчи. Победник е оној кој ќе ги закачи на дрвото сите мајмунчиња.

Во сетот е вклучено: дрво, 16 мајмунчиња, 4 отскочни даски.

Димензија на пакувањето: 27х27х8,5см

Производот е препорачан за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: мајмунче

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS