Texas hold`em poker
 • Texas hold`em poker
 • Texas hold`em poker
 • Texas hold`em poker
 • Texas hold`em poker
 • Texas hold`em poker

Texas hold`em poker

550 MKD690 MKD
без ДДВ: 466 MKD
Шифра на производ: 6688
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Texas Hold'Em Poker сет

 • 90 x 50 cm покер подлога
 • 200 покер чипови
 • 1 Dealer чип
 • 1 голем Blind чип
 • 1 мал Blind чип
 • 2 шпила карти
 • Држач за чипови

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: покер

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS