Оксан
  • Оксан
  • Оксан
  • Оксан

Оксан

690 MKD800 MKD
без ДДВ: 585 MKD
Шифра на производ: 9558
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Друштвена игра - Оксан.

Наменета за најмногу 4 лица, оваа игра е од голема популарност не само во домовите туку и во кафулињата ширум Турција. Сетот содржи 106 плочки за играње, 4 пластични табли и коцка.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: oksan

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS