ДРУШТВЕНИ ИГРИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Антистрес коцка - Fidget cube
Антистрес коцка Fidget cube  ..
150 MKD
без ДДВ: 127 MKD
-25%
Стаклен Шах
Прекрасен подарок за Вашите најмили. Сетот се состои од: стаклена шаховска подлога и стаклени шаховс..
450 MKD600 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Забавна игра - погоди го црвот
Супер забава за сите деца кои сакаат предизвик. Оваа игра се состои од симпатичен зелен црв кој се в..
690 MKD
без ДДВ: 585 MKD
Друштвена игра Џенга
Џенга е едноставна игра која нуди супер забава. Наредете ги дрвените плочки и играта може да започне..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
-20%
Texas hold`em poker
Texas Hold'Em Poker сет 90 x 50 cm покер подлога 200 покер чипови 1 Dealer чип 1 голем B..
550 MKD690 MKD
без ДДВ: 466 MKD
Забавна игра Кош
Забава со часови со мини кошот кој е идеален за натпревар со пријателите. Притиснете го копчето и..
190 MKD
без ДДВ: 161 MKD
Забавна игра - Кош со два катапулти
Забава со часови со мини кошот со два катапулти, идеален за натпревар со пријателите. Притиснете ..
190 MKD
без ДДВ: 161 MKD
Баланс игра - Прошетка по жица
Брза и смешна акциона игра. Обидете се да ја задржите рамнотежата на мајмунот додека се движи по жиц..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Друштвена игра - Воден рулет
Кој ќе биде следниот со водена глава? Супер забавна игра за целото семејство и пријателите. Наполнет..
480 MKD
без ДДВ: 407 MKD
Друштвена игра Џенга
Џенга е едноставна игра која нуди супер забава. Наредете ги дрвените плочки и играта може да започне..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Друштвена игра - Bouncing the room
Забавна друштвена игра со кокошарник кој скока. Наредете ги кокошките брзо над кокошарникот. но вним..
490 MKD
без ДДВ: 415 MKD
Забавна игра пингвини
Забавна игра со пингвини. Играта може да ја играат повеќе играчи. Начин на играње: поделете ги по..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Друштвена игра -  Ѕид
Супер забавна игра за целото семејство. Изградете го ѕидот заедно, ставете го јајцето на средина на ..
400 MKD
без ДДВ: 339 MKD
-14%
Сет од 45 магични трикови
Прекрасен сет од 45 магични трикови, идеален за секое дете кое сака да влезе во светот на магиите. В..
300 MKD350 MKD
без ДДВ: 254 MKD
Забавна игра - Пукни го балонот
Boom Boom Balloon е супер забавна и возбудлива игра за 2 - 4 играчи, надувајте го балонот и играта м..
420 MKD
без ДДВ: 356 MKD
Забавна игра  Пиратски брод
Забавна игра со пингвини пирати. Играта може да ја играат 2 - 4 играчи, вклучени се 16 пингвини. Под..
420 MKD
без ДДВ: 356 MKD
Забавна игра - Jumping squirrel
Забавна игра со верверичка што скока. Играта може да ја играат 2 - 4 играчи. Желадите се распределув..
420 MKD
без ДДВ: 356 MKD
Забавна игра - Мачка и глушец
Забавна игра мачка и глушец, спуштето го глувчето од големото парче сирење и играта започнува. Сврте..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Монопол
Монопол е една од најпопуларните друштвени игри. Купувајте, продавајте, станете сопственик на хотели..
550 MKD
без ДДВ: 466 MKD
Pie face - забавна игра
Супер забавна и возбудлива игра Pie Face. Играта може да ја играат двајца играчи. За да биде играта ..
600 MKD
без ДДВ: 508 MKD
Забавна игра - Лажго
Друштвена игра - лажго. Победник е играчот со најкраток нос на крајот од играта. Сетот содржи: ..
300 MKD
без ДДВ: 254 MKD
-8%
Забавна игра - Pie Face
Супер забавна и возбудлива игра Pie Face. Играта може да ја играат повеќе играчи. Завртете ја стрелк..
450 MKD490 MKD
без ДДВ: 381 MKD
-27%
Забавна игра Scrabble junior
Scrabble Junior е популарна игра за составување на зборови. Подлогата на која се игра е двострана..
280 MKD381 MKD
без ДДВ: 237 MKD
-14%
Забавна игра - Уно спинер
Забавна игра со уно карти на подлога што се врти. Играта се игра по стандардните уно правила до моме..
500 MKD580 MKD
без ДДВ: 424 MKD
Забавна игра - Jumping monkeys
Забавна игра со мајмунчиња која може да ја играат 4 играчи. Победник е оној кој ќе ги закачи на..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
-21%
Електронско пикадо
Електронско пикадо со 18 игри, на кое може да играат до 8 играчи. Пикадото е со лед дисплеј и г..
2.300 MKD2.900 MKD
без ДДВ: 1.949 MKD
Забавна игра - Funny bunny
Забавна игра funny bunny, супер забава за целото семејство.  Играта содржи: платформа за игр..
360 MKD
без ДДВ: 305 MKD
Забавна игра - Bad Dog
Внимавајте да не ве касне кучето. Забавна игра која може да ја играат повеќе играчи. Упатство ..
690 MKD
без ДДВ: 585 MKD
Забавна игра - Колорама
Колорама е првата друштвена игра на Вашето дете. Во зависност од возраста може да се играат повеќе и..
280 MKD
без ДДВ: 237 MKD
-14%
Оксан
Друштвена игра - Оксан. Наменета за најмногу 4 лица, оваа игра е од голема популарност не само во..
690 MKD800 MKD
без ДДВ: 585 MKD
-13%
Забавна игра - Твистер
Твистер е забавна игра која вклучува двајца или повеќе играчи. Ставете ја подлогата на подот, заврте..
390 MKD450 MKD
без ДДВ: 331 MKD
Забавна игра - Incline Pizza
Супер забавна игра, наредете ја пицата но внимавајте да не го изгуби балансот од раката на пица-мајс..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS