ДРУШТВЕНИ ИГРИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Друштвена игра Џенга
Џенга е едноставна игра која нуди супер забава. Наредете ги дрвените плочки и играта може да започне..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
-20%
Texas hold`em poker
Texas Hold'Em Poker сет 90 x 50 cm покер подлога 200 покер чипови 1 Dealer чип 1 голем B..
550 MKD690 MKD
без ДДВ: 466 MKD
Друштвена игра - Рубикова трка
Неможете да се одлучите кој е подобар во решавање на рубиковиот мозаик? Време е да го решите резулта..
300 MKD
без ДДВ: 254 MKD
Баланс игра - Прошетка по жица
Брза и смешна акциона игра. Обидете се да ја задржите рамнотежата на мајмунот додека се движи по жиц..
420 MKD
без ДДВ: 356 MKD
Друштвена игра Џенга
Џенга е едноставна игра која нуди супер забава. Наредете ги дрвените плочки и играта може да започне..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Друштвена игра - Bouncing the room
Забавна друштвена игра со кокошарник кој скока. Наредете ги кокошките брзо над кокошарникот. но вним..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Забавна игра пингвини
Забавна игра со пингвини. Играта може да ја играат повеќе играчи. Начин на играње: поделете ги по..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Друштвена игра -  Ѕид
Супер забавна игра за целото семејство. Изградете го ѕидот заедно, ставете го јајцето на средина на ..
400 MKD
без ДДВ: 339 MKD
Сет од 45 магични трикови
Прекрасен сет од 45 магични трикови, идеален за секое дете кое сака да влезе во светот на магиите. В..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Забавна игра - Пукни го балонот
Boom Boom Balloon е супер забавна и возбудлива игра за 2 - 4 играчи, надувајте го балонот и играта м..
420 MKD
без ДДВ: 356 MKD
Забавна игра  Пиратски брод
Забавна игра со пингвини пирати. Играта може да ја играат 2 - 4 играчи, вклучени се 16 пингвини. Под..
420 MKD
без ДДВ: 356 MKD
Забавна игра - Мачка и глушец
Забавна игра мачка и глушец, спуштето го глувчето од големото парче сирење и играта започнува. Сврте..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Монопол
Монопол е една од најпопуларните друштвени игри. Купувајте, продавајте, станете сопственик на хотели..
550 MKD
без ДДВ: 466 MKD
Забавна игра - Лажго
Друштвена игра - лажго. Победник е играчот со најкраток нос на крајот од играта. Сетот содржи: ..
300 MKD
без ДДВ: 254 MKD
Забавна игра - Pie Face
Супер забавна и возбудлива игра Pie Face. Играта може да ја играат повеќе играчи. Завртете ја стрелк..
490 MKD
без ДДВ: 415 MKD
-26%
Пикадо - електронско
Електронско пикадо со 18 игри, на кое може да играат 2 - 8 играчи. Пикадото е со лед дисплеј и го пр..
1.490 MKD2.000 MKD
без ДДВ: 1.263 MKD
-27%
Забавна игра Scrabble junior
Scrabble Junior е популарна игра за составување на зборови. Подлогата на која се игра е двострана..
280 MKD381 MKD
без ДДВ: 237 MKD
-14%
Забавна игра - Уно спинер
Забавна игра со уно карти на подлога што се врти. Играта се игра по стандардните уно правила до моме..
500 MKD580 MKD
без ДДВ: 424 MKD
Забавна игра - Jumping monkeys
Забавна игра со мајмунчиња која може да ја играат 2 играчи. Победник е оној кој ќе ги закачи на дрво..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
-21%
Електронско пикадо
Електронско пикадо со 21 игра, на кое може да играат до 8 играчи. Пикадото е со лед дисплеј и го пре..
2.300 MKD2.900 MKD
без ДДВ: 1.949 MKD
Забавна игра - Funny bunny
Забавна игра funny bunny, супер забава за целото семејство.  Играта содржи: платформа за игр..
360 MKD
без ДДВ: 305 MKD
Забавна игра - Bad Dog
Внимавајте да не ве касне кучето. Забавна игра која може да ја играат повеќе играчи. Упатство ..
690 MKD
без ДДВ: 585 MKD
Забавна игра - џенга
Џенга е едноставна игра која нуди супер забава. Правоаголните плочи се местат по 3 во секој ред(три ..
580 MKD
без ДДВ: 492 MKD
-14%
Оксан
Друштвена игра - Оксан. Наменета за најмногу 4 лица, оваа игра е од голема популарност не само во..
690 MKD800 MKD
без ДДВ: 585 MKD
-22%
Забавна игра - Твистер
Твистер е забавна игра која вклучува двајца или повеќе играчи. Ставете ја подлогата на подот, заврте..
350 MKD450 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Забавна игра - Incline Pizza
Супер забавна игра, наредете ја пицата но внимавајте да не го изгуби балансот од раката на пица-мајс..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
-20%
Покер чипови
Покер чипови. Супер забава за цело друштво Покер сетот содржи: 100 чипови и 1 Dealer чип. ..
320 MKD400 MKD
без ДДВ: 271 MKD

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2018. UKION SHOPS