Дрвена магнетна табла
  • Дрвена магнетна табла

Дрвена магнетна табла

450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Шифра на производ: 25964
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Забавен креативен сет со магнетна табла и магнетни фигури. Таблата е двострана, на едната страна се пишува со маркер, додека на другата страна со креди. Во сетот се вклучени многу магнетни фигури со кој може да составите училиште, деца, животни и многу други интересни фигури.

Сетот содржи:

  • дрвена кутија
  • двострана табла
  • фломастер и креди
  • пластичен држач за креди
  • 80 магнетни форми

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: rvena, magnetna, tabla

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS