Доктор сет
  • Доктор сет
  • Доктор сет
  • Доктор сет

Доктор сет

490 MKD
без ДДВ: 415 MKD
Шифра на производ: 13625
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Дали Вашето дете сонува да стане доктор? Прекрасен доктор сет во куферче кој содржи се што им е потребно за да се грижат за своите пациенти.

Доктор сетот содржи: топломер, отоскоп (за преглед на ушите), рефлексен чекан, очила, огледалце, инекција, ножички...

Практичното пакување овозможува после играњето Вашето дете да ги собере сите додатоци во куферчето. Куферчето е на тркала.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Димензија на отворено куферче: 27х25х38 см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: doktor, set

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS