Диносаурус на далечинско
  • Диносаурус на далечинско
  • Диносаурус на далечинско
  • Диносаурус на далечинско
  • Диносаурус на далечинско
  • Диносаурус на далечинско

Диносаурус на далечинско

1.790 MKD
без ДДВ: 1.517 MKD
Шифра на производ: 3458
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Диносаурус на далечинско. Велосирапторот е со димензии 27х54 см, се движи напред – назад, прави движења со главата и испушта звуци. Производот е изработен од високо квалитетна пластика, главата на диносаурусот е обложена со мека гума. Далечинскиот управувач е безжичен, инфраред. Батериите не се вклучени во пакувањето.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: dinosaurus

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2018. UKION SHOPS