Playgo Diner cafe set пластелин
  • Playgo Diner cafe set пластелин

Playgo Diner cafe set пластелин

550 MKD700 MKD
без ДДВ: 524 MKD
Шифра на производ: 1250173
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Сет пластелин со модли и додатоци со кои најмалите може да припремат оброк како професионални готвачи.

Сетот содржи:

  • 5 туби пластелин
  • 3 модли за храна
  • ролер, шпатули, тањири, прибор за јадење, шприц.

Димензии на производот: 28х7х28 см

Производот се препорачува за деца над 3 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS