Playgo Deluxe food set пластелин
 • Playgo Deluxe food set пластелин
 • Playgo Deluxe food set пластелин
 • Playgo Deluxe food set пластелин

Playgo Deluxe food set пластелин

890 MKD1.100 MKD
без ДДВ: 848 MKD
Шифра на производ: 1250180
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Голем сет пластелин со 5 различни модли за правење на pizza, burger, hot-dogs, ice cream,candies,cookies.

Сетот содржи:

 • 5 големи модли
 • 4 туби пластелин
 • прибор за јадење
 • кутија за пакување на пица
 • кутија за пакување на крофнички
 • модли за правење на торта
 • модли за правење на помфри, виршли, пилешко, лепчиња .......

Димензија на пакување: 38х28х8см

Производот е препорачан за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: plastelin

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS