Playgo Cup cake set пластелин
 • Playgo Cup cake set пластелин
 • Playgo Cup cake set пластелин
 • Playgo Cup cake set пластелин

Playgo Cup cake set пластелин

290 MKD400 MKD
без ДДВ: 276 MKD
Шифра на производ: 1250169
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Пластелин cup cake set со додатоци и модли за правење на крофнички, мафини и колачиња.

Сетот содржи:

 • 3 туби пластелин во различна боја
 • 4 модли за колачиња
 • 3 модли за мафини
 • 3 модли за крофнички
 • кутија за пакуванње на крофничките
 • 2 шпатули, шприц, сукало, модли за правење на декорации.

Производот се препорачува за деца над 3 години

Димензии на пакуањето: 18x6x28см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS