Cry Babies Magic Tears - куќичката на Кејти
  • Cry Babies Magic Tears - куќичката на Кејти
  • Cry Babies Magic Tears - куќичката на Кејти
  • Cry Babies Magic Tears - куќичката на Кејти
  • Cry Babies Magic Tears - куќичката на Кејти

Cry Babies Magic Tears - куќичката на Кејти

1.990 MKD
Шифра на производ: 0127550
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Прекрасна куќичка на Кејти! Играјте со Cry Babie Кејти во нејзината магична куќичка!  Одведете ја Кејти во нејзината бања да ужива во кадата со музика или пак можете да и зготвите вкусна храна во кујната. Куќичката на Кејти е навистина волшебна! Кога Кејти плаче нејзините солзи се претвараат во меурчиња од сапуница и музика.

Димензија на куќичката: 25х14х29см.

Димензија на бебето: 13см.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS