Четка за исправање на косата
 • Четка за исправање на косата
 • Четка за исправање на косата
 • Четка за исправање на косата
 • Четка за исправање на косата
 • Четка за исправање на косата

Четка за исправање на косата

590 MKD650 MKD
Шифра на производ: 2389
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Високо квалитетна керамичка четка која ја исправа косата без оштетување. Четката е погодна за сите видови и должини на коса. Густо наредените 3Д запци на четката ја подигнуваат косата од коренот и брзо и без оштетување ја исправаат косата.

Карактеристики:

 • не ја оштетува косата
 • се користи на сува коса
 • се загрева на идеална температура за пеглање на косата
 • ја крева косата во коренот и секое влакно го загрева за да се исправи
 • ЛСД екран за температура
 • 3Д керамички запци
 • подесување на топлина до  230ºС
 •  напон: 220 - 240V, 50Hz
 • моќност: 50W

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: cetka, ispravanje, kosa

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS