Playgo Burger set пластелин
  • Playgo Burger set пластелин
  • Playgo Burger set пластелин

Playgo Burger set пластелин

330 MKD400 MKD
без ДДВ: 314 MKD
Шифра на производ: 1250171
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Прекрасен сет пластелин за најмалите да ги направат своите омилени јадења од брза храна бургер, хот дог, помфрид, пилешко крцкаво.

Сетот содржи:

  • 3 туби пластелин
  • 2 шпатули
  • модли за помфрид, виршли, бургер лепчиња, пилешко, зеленчук.....

Димензии на пакувањето: 22x22х6 см

Производот се препорачува за деца над 3 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS