Транспортно креветче - Dormi Primebebe blue stars
  • Транспортно креветче - Dormi Primebebe blue stars

Транспортно креветче - Dormi Primebebe blue stars

2.300 MKD
Шифра на производ: 0171185
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Практично транспортно креветче соодветно за бебиња и деца до максимална тежина 18кг.  Во пакувањето е вклучен тенок душек(подлога) како и торба за пренесување.

Димензија на расколопено креветче: 120х60х78см.

Тежина на креветчето: 8,8кг.

Произведено согласно Европскиот стандард за безбедност EN - 716

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: transportno, krevetce

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS