Оградица Primebebe
  • Оградица Primebebe

Оградица Primebebe

3.500 MKD
Шифра на производ: 0171188
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Детска оградица за играње со квадратна форма на едно ниво.

  • практична оградица за деца до 18 кг. 
  • лесна за скопување, идеална за транспорт 
  • едната страна може да се отвара со патент за полесен пристап на детето до оградицата
  • оградицата доаѓа со вклучена подлога и торба за носење
  • димензија на расклопена оградица: 100х100х75см, тежина:8,8кг.

​Произведено согласно Европскиот стандард за безбедност EN - 716

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: ogradica

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS