ТРАНСПОРТНИ КРЕВЕТЧИЊА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Оградица Primebebe
Детска оградица за играње со квадратна форма на едно ниво. практична оградица за деца до 18 кг..
3.500 MKD
Креветче - Primebebe Sun
Практично креветче со две нивоа, идеално за родители кои често патуваат.  лесно за с..
2.900 MKD
Транспортно креветче - Prestige Primebebe
Преносливо креветче Prestige Primebebe со две нивоа и подлога за пресоблекување, идеално за родители..
3.900 MKD
Транспортно креветче - Prestige Primebebe
Преносливо креветче Prestige Primebebe со две нивоа и подлога за пресоблекување, идеално за родители..
3.900 MKD
Транспортно креветче - Dormi Primebebe blue stars
Практично транспортно креветче соодветно за бебиња и деца до максимална тежина 18кг.&..
2.300 MKD
Транспортно креветче - Dormi Primebebe
Практично транспортно креветче соодветно за бебиња и деца до максимална тежина 18кг.&..
2.300 MKD

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS