Primebebe количка - Minna light jeans
  • Primebebe количка - Minna light jeans
  • Primebebe количка - Minna light jeans
  • Primebebe количка - Minna light jeans

Primebebe количка - Minna light jeans

2.300 MKD
без ДДВ: 2.190 MKD
Шифра на производ: 171121
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Лесна летна количка наменета за деца од 6 месеци до 3 години, или до 15кг. Ротирачки предни тркала кои се вртат за 360 степени, задните тркала се со кочница, со истовремено фиксирање на двете тркала. Безбедносен појас за детето кој се фиксира во 5 точки, прилагодлив по висина, склоплива тенда во две позиции за заштита од сонце. Голема корпа за складирање. Тежина на количката: 6кг.

Димензија на расклопена количка: 80х36х98см, склопена: 23х16х98см.

Произведено согласно Европскиот стандард за безбедност EN - 1888.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kolicka

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS