Primebebe количка - Minna light beige
  • Primebebe количка - Minna light beige
  • Primebebe количка - Minna light beige
  • Primebebe количка - Minna light beige

Primebebe количка - Minna light beige

2.300 MKD
Шифра на производ: 0171123
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Лесна летна количка наменета за деца од 6 месеци до 3 години, или до 15кг. Ротирачки предни тркала кои се вртат за 360 степени, задните тркала се со кочница. Безбедносен појас за детето кој се фиксира во 5 точки, прилагодлив по висина, две седечки нивоа на положба на грбот, склоплива тенда во две позиции за заштита од сонце. Голема корпа за складирање. Тежина на количката: 6кг.

Димензија на расклопена количка: 80х36х98см, склопена: 23х16х98см.

Произведено согласно Европскиот стандард за безбедност EN - 1888.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kolicka

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS