Дубак Primebebe

Дубак Primebebe

2.200 MKD
Шифра на производ: 0171108
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Дубак со музички играчки создаден да го забавува и привлече вниманието на Вашето дете, како и да ја развива моторика и да учи да оди.

  • музички играчки со 15 различни мелодии и светлосни ефекти
  • материјалот е лесен за одржување и може да се пере
  • дубакот лесно се склопува и не зафаќа место пришто е лесен и за транспорт
  • наменет за деца над 6 месеци
  • максимална тежина 25кг
  • димензија на дубакот: 63х52,5х66см.
  • потребни батерии: 2х1,5V AA(не се вклучени)
  • Произведено согласно Европските стандарди.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: dubak

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS