Дубак и проодувалка Primebebe
  • Дубак и проодувалка Primebebe

Дубак и проодувалка Primebebe

3.100 MKD
Шифра на производ: 0171181
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Прекрасен дубак кој подоцна може да биде и проодувалка му помага на Вашето дете побрзо и побезбедно да ги направи првите чекори. Дубакот со дидактички играчки создаден да го забавува и привлече вниманието на Вашето дете, како и да ја развива моторика и координацијата. 

Дубакот се препорачува за деца над 6 месеци.

Произведено согласно Европските стандарди EN1273

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: dubak, prooduvalka

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS