ДУБАЦИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Primebebe - дубак, џампер и нишалка
Прекрасен производ на Primebebe за Вашите најмили, дубак - нишалка - џампер 3 во 1 со дидактичк..
3.300 MKD
Primebebe - дубак, џампер и нишалка
Прекрасен производ на Primebebe за Вашите најмили, дубак - нишалка - џампер 3 во 1 со дидактичк..
3.500 MKD
Дубак Primebebe
Дубак со музички играчки создаден да го забавува и привлече вниманието на Вашето..
2.200 MKD
Дубак и проодувалка Primebebe
Прекрасен дубак кој подоцна може да биде и проодувалка му помага на Вашето дете побрзо и побезбедно ..
3.100 MKD

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS