Бебе што расте
  • Бебе што расте
  • Бебе што расте

Бебе што расте

1.290 MKD1.600 MKD
без ДДВ: 1.093 MKD
Шифра на производ: 1466
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Кога бебето е гладно почнува да плаче. Штом почне да пие од шишенцето со млеко, тоа престанува да плаче и почнува да расте. Расте дури за 5см и потоа среќно заспива.

Прекрасен производ за сите мали дечиња со изобилство на различни звуци.

Карактеристики:

  • Димензии: висина 40см, дополнително расте за 5см.
  • Производот работи на 3x1,5v АА батерии.

Батериите не се вклучени во пакувањето.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: bebe raste

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS