Бебе Ема
  • Бебе Ема
  • Бебе Ема
  • Бебе Ема

Бебе Ема

2.790 MKD
без ДДВ: 2.364 MKD
Шифра на производ: 1825
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Ема е првото бебе што учи да зборува како вистинско мало дете! Колку повеќе разговарате со неа, толку побрзо таа ќе научи!

Ема учи во три фази, прво едноставни зборови, потоа малку потешки и на крај може да состави реченица. Ема ќе научи повеќе од 150 зборови, кога зборува ги движи усните и може да ја врти главата, таа повторува, учи, поставува прашања, а кога ќе научи може да разговарате со неа скоро како со вистинско мало девојче. Ема доаѓа со мобилен телефон за да разговара со нејзиното семејство.

Ема е сетирана на хрватски јазик.

Димензија на пакување: 25х33х33см

Производот се препорачува за деца над 3 години.

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: bebe, ema

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS