Бебе
 • Бебе
 • Бебе
 • Бебе

Бебе

1.590 MKD
без ДДВ: 1.347 MKD
Шифра на производ: 5952
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Малечките мамички ќе ја обожаваат оваа кукла, бебе со повеќе функции. Бебето може да пие од неговото шишенце, а потоа да се измочка во неговото нокширчe, може да го храните со кашички кои се вклучени во пакувањето.

Сетот содржи:

 •  бебе
 • нокширче
 • памперс
 • шише за млеко
 • 3 кесички со храна(се раствараат со вода)
 • прибор за јадење
 • цуцла

Висина на бебето: 43см.

Димензија на пакувањето: 40х20х36см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: bebe

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2018. UKION SHOPS