Баланс игра - Прошетка по жица
  • Баланс игра - Прошетка по жица
  • Баланс игра - Прошетка по жица
  • Баланс игра - Прошетка по жица

Баланс игра - Прошетка по жица

350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Шифра на производ: 28319
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Брза и смешна акциона игра. Обидете се да ја задржите рамнотежата на мајмунот додека се движи по жицата која е врзана за пластични дрвја, одржувајте баланс со прачката на која се додаваат неколку додатоци кои може да го нарушат балансот.

Димензија на производот: 32х21см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: banana, drama, balans

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS