Автомобил Turbo Twister
  • Автомобил Turbo Twister
  • Автомобил Turbo Twister
  • Автомобил Turbo Twister
  • Автомобил Turbo Twister

Автомобил Turbo Twister

790 MKD1.000 MKD
без ДДВ: 669 MKD
Шифра на производ: 2016398
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Супер забавен автомобил, спремен за акција! Лесно ќе ги помине сите пречки, неверојатна кола која ротира со предните тркала за 360 степени. Лесна за управување се движи напред, назад, лево, десно дополнително има две помошни тркала во задниот дел кои служат за лесно превртување. Turbo Twister колата има лед светло и музика која ќе извлече многу насмевки на лицето на Вашето дете.

Димензија на производот: 19х18х15см

Автомобилот има свои батерии кои се полнат со адаптер, за далечинскиот управувач потребни се 2хАА 1,5V батерии.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: turbo, twister, kola

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS