Автомобил трансформер
  • Автомобил трансформер
  • Автомобил трансформер
  • Автомобил трансформер
  • Автомобил трансформер

Автомобил трансформер

1.550 MKD1.700 MKD
без ДДВ: 1.314 MKD
Шифра на производ: 95632
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Изненадете ги Вашите најмили со овој прекрасен трансформер кој сигурно ќе ги воодушеви! Сите деца сонуваат да имаат еден ваков автомобил трансформер со кој ќе се забавуваат со часови. Автомобил кој лесно и брзо се трансформира во робот со помош на далечински управувач. Предниот дел на автомобилот е со сензор, со приближување на раката кон автомобилот се трансформира во робот и обратно. Производот изобилува со музички и звучни ефекти. Трансформер 2 во 1 кој може се движи: напред, назад, лево, десно со помош на далечинскиот управувач и како автомобил и како робот. 

Димензија на автомобил: 37х16х9см

Димензија на робот: 23х26х30см.

Автомобилот има своја батерија која се полни со УСБ кабел, за далечинскиот управувач потребни се: 2х1,5V AA батерии.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: avtomobil, transformer, robot

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS