Автомобил - трансформер
  • Автомобил - трансформер
  • Автомобил - трансформер
  • Автомобил - трансформер

Автомобил - трансформер

1.690 MKD
Шифра на производ: 13568
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Време е за битка на трансформери! Автомобил кој со помош на далечинскиот управувач брзо и лесно се трансформира во робот спремен за борба. Производот изобилува зо звучни и светлосни ефекти.

Роботот има свои батерии кои се полнат со адаптер, за далечинскиот управувач потребни се 2хАА 1,5V батерии.

Димензија на роботот: 17х17х28 см.

Производот се препорачува за деца над 8 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: avtomobil, transformer

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS