Авто сервис
  • Авто сервис
  • Авто сервис
  • Авто сервис
  • Авто сервис

Авто сервис

850 MKD1.100 MKD
без ДДВ: 720 MKD
Шифра на производ: 33112
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Прекрасен сет за мајсторчиња и мали механичари. Авто сервисот е изработен од високо квалитетна пластика и нуди можност децата сами да го склопат, а потоа и да си играат и да ги поправаат своите автомобили. Во сетот има еден автомобил како и пластичен штрафцигер и навртки, има функционална дигалка а исто така и перална за автомобили.

Димензии на авто сервисот: 31 х 32.5 х 33см

Комплетот содржи 67 делови.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: garaza, servis

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS