Air football
  • Air football
  • Air football
  • Air football
  • Air football
  • Air football

Air football

500 MKD650 MKD
без ДДВ: 424 MKD
Шифра на производ: 789
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Супер забавна игра со мини hoverball на батерии, кој лесно и брзо се движи на рамна и мазна подлога. Изградете го фудбалското игралиште, поставете го на рамна подлога, и играта може да почне. Вашето дете ќе ужива играјќи си со своите пријатели или со семејството.

Hoverball топката е со димензија од 7см и работи на батерии, потребни се 2ААА од 1.5V батерии.

Димензија на игралиштето: 80х55х8,5 см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напомена: Во пакувањето не е вклучена зелената подлога за играње, како што е прикажано на сликите.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Air, football

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS