Избрани производи
-3%
Шарен тротинет
1.690 MKD1.750 MKD
1.690 MKD1.750 MKD
-17%
Ролерки
1.990 MKD2.390 MKD
1.990 MKD2.390 MKD
-13%
Косилка за трева
390 MKD450 MKD
390 MKD450 MKD
Акција
-23%
Playgo Pet salon пластелин
580 MKD750 MKD
580 MKD750 MKD
-10%
Smoby клацкалка
1.300 MKD1.450 MKD
1.300 MKD1.450 MKD
-23%
Air football
500 MKD650 MKD
500 MKD650 MKD
-13%
Smoby funny тобоган
6.990 MKD7.990 MKD
6.990 MKD7.990 MKD
-28%
Smoby трактор
4.290 MKD5.990 MKD
4.290 MKD5.990 MKD
-10%
Smoby куќа - Nature
9.900 MKD10.990 MKD
9.900 MKD10.990 MKD
-32%
Fidget cube
150 MKD220 MKD
150 MKD220 MKD

Бубамара Играчки

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2018. UKION SHOPS