Избрани производи
Акција
-16%
Детски проектор
590 MKD700 MKD
590 MKD700 MKD
-10%
Nenuco кукла - патувај со мене
2.880 MKD3.200 MKD
2.880 MKD3.200 MKD
-17%
Playgo Ice cream пластелин
750 MKD900 MKD
750 MKD900 MKD
-10%
Smoby куќа
21.490 MKD24.000 MKD
21.490 MKD24.000 MKD
-13%
Abrick - Воз со коцки
1.390 MKD1.600 MKD
1.390 MKD1.600 MKD
-20%
Texas hold`em poker
550 MKD690 MKD
550 MKD690 MKD
-19%
Дино камион
890 MKD1.100 MKD
890 MKD1.100 MKD

Бубамара Играчки

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS